Et ole sisäänkirjautunut. Kirjaudu sisään tai rekisteröidy

Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas  Viesti [Sivu 1 / 1]

1 Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010 lähetetty To Kesä 10, 2010 11:10 pm

Elisa

avatar
Admin
Tervetuloa kilpailemaan kouluratsastusta Valkolaan!
Mukaan pääsevät kaikki, niin aloittelijat kuin mestariratsastajatkin! Kilpailut pidetään Valkolan kentällä, mutta huonon sään sattuessa naapuritallimme Droit Camarguesin maneesissa.


Info
PVM: 22.6.2010, Vip: 20.6.2010 klo 12:00
- Kilpailupaikka: Yksityistalli Valkola
- Vastuuhenkilö: Alisa (justdatis@hotmail.com)
- Kisat ovat villit
- Tulokset arvotaan random.org arvontakoneella
- Luokka pidetään, vaikka olisi yksi osallistuja!


Säännöt
- Ratsastaja saa osallistua jokaiseen luokkaan
- Ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan 2 hevosta
- Sama hevonen saa mennä 3 eri luokassa
- Sama hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan
- Joka luokkaan otetaan 20 osallistujaa


Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin justdatis[at]hotmail.com otsikolla: Estekilpailut

tai tähän foorumille muodossa:

Luokka [rv]
Ratsastaja - Hevosen nimi


Samaan luokkaan tulevat hevoset saman luokkaotsikon alle!


Luokat
TT= Tulokset
T= Täynnä

1. Puomiluokka (20cm)
2. 40cm TT
3. 60cm TT
4. 80cm TT
5. 100cm TT
6. 110cm TT


Osallistujat
Luokka 1 - Puomiluokka (20cm) / 8 osallistujaa
1. Akvarelli - Galila KH
2. Webbenia - Amoran Tinatyttö
3. Webbenia - d'Angelo Dei

4. Ella - Milkan Tikka
5. Akvarelli - Honking Antelope
6. Jannica - A.D. Emma's Olympian
7. Melina - Fail To Fly
8. Jannica - Peter's O'Pan


Luokka 2 - 40cm / 13 osallistujaa
1. aimée - Daqmar Fabrice B
2. Jannica - A.D. Nelly's Robert
3. Oona - Brideny Whitney

4. Melina - Fail To Fly
5. Solina - Ferdinand Robust
6. Vernolia - Jette's Tixonio
7. Webbenia - Amoran Tinatyttö
8. Jannica - A.D. Benjamin
9. Vernolia - Outted v. Arwyn
10. Webbenia - d'Angelo Dei
11. Ella - Milkan Tikka
12. Solina - Adelette
13. aimée - Greenwich's Rosehip


Luokka 3 - 60cm / 20 osallistujaa
1. Siiri - Cream Coffee
2. Lisa - Pikun Piletti
3. Ella - Milkan Tikka

4. Alisa - My Flint
5. Solina - Hopian Hurmaus
6. Webbenia - Trollsklo Raudolf
7. Jannica - Minni
8. Hakarasara - A.D. Pythagora's Epitaph
9. aimée - Greenwich's Rosehip
10. Elde T. - Bekk´s Slummer
11. Vernolia - Fia Elysia B
12. aimée - Daqmar Fabrice B
13. Webbenia - Einfari frá Trollsklo
14. Jannica - Lily's Little Monster
15. Melina - Fail To Fly
16. Oona - Brideny Whitney
17. Dani - Greenwich's Mehefin
18. Eve - Andeledes CHR
19. Vernolia - Mia Aureo
20. Dani - Anfarwol Rhewffwr Auraidd


Luokka 4 - 80cm / 20 osallistujaa
1. aimée - Mí Aydana
2. Webbenia - Miico fla
3. Alisa - My Flint

4. Oona - Brideny Whitney
5. Cyprial - Catastrophe ZAP
6. Eve - Andeledes CHR
7. aimée - Te Quiero
8. Samaya - KHn Ylpeyden Sananen
9. Dimma - Nice Session II
10. Dani - Anfarwol Rhewffwr Auraidd
11. Dani - Anfarwol Chymwedda
12. Dimma - Tour D'Malloy
13. Jannica - Cusop's Neptune
14. Cyprial - Find-A-Way SIN
15. Éowyn - Elgwir Asmara
16. Hakarasara - Troubadour’s Lullaby
17. Jannica - A.D. Thorbjörn
18. Webbenia - Sound's Bettina
19. Elde T. - Bekk´s Slummer
20. Éowyn - Elgwir Shalabam


Luokka 5 - 100cm / 20 osallistujaa
1. Éowyn - Elgwir Diamante
2. Dani - Broderick Dawn
3. Hakarasara - Oravan Henkivartija

4. Cyprial - Catastrophe ZAP
5. Alisa - My Flint
6. Hakarasara - IS Cehennem ox
7. Samaya - KHn Ylpeyden Sananen
8. Eve - Wamier RAN ox
9. Minttu - Go And Do It ox
10. Webbenia - Athene BRN
12. Webbenia - Blimarine
11. Dani - Vanessa Dawn
13. Jannica - Amy Royal
14. aimée - Te Quiero
15. Elde T. - Bekk´s Slummer
16. Minttu - Broken Promise ox
17. Éowyn - Esspecially Black É
18. Eve - Zebrora RAN ox
19. Cyprial - Find-A-Way SIN
20. aimée - Mí Aydana



Luokka 6 - 110cm / 18 osallistujaa
1. Éowyn - Sandstorm al Rayad
2. Minttu - Go And Do It ox
3. Webbenia - Eversound LAC

4. Webbenia - Lacroise GST
5. Eve - Zebrora RAN ox
6. Eve - Wamier RAN ox
7. Cyprial - First Coltsfoot
8. Éowyn - Asma Bint Moniet É
9. Lisa - Pikun Piletti
10. Dani - Panther Dawn
11. Jannica - Jalea Stop
12. Dani - Llygedyn Dewi
13. Hakarasara - Señor Eclipse Radon
14. Vernolia - Corcovado Mi
15. Minttu - Sheik lá Domen ox
16. Hakarasara - Scahttenhaft Z4
17. Jannica - A.D. Dellan Sweet Pea
18. Vernolia - Jamiel BE



Viimeinen muokkaaja, Alisa pvm Ti Heinä 06, 2010 8:45 pm, muokattu 24 kertaa

Näytä käyttäjän tiedot http://epital.webs.com

2 Vs: Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010 lähetetty Pe Kesä 11, 2010 1:04 am

Eve


Vierailija
Luokat 3 ja 4
Eve - Andeledes CHR

Luokat 5 ja 6
Eve - Wamier RAN ox
Eve - Zebrora RAN ox

3 Osallistuminen lähetetty Pe Kesä 11, 2010 1:31 am

Ella


Vierailija
Luokat 1 & 2
Ella - Milkan Tikka

4 Vs: Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010 lähetetty Su Kesä 13, 2010 6:40 pm

Minttu


Vierailija
luokka 5
Minttu - Broken Promise ox
Minttu - Go And Do It ox

luokka 6
Minttu - Sheik lá Domen ox
Minttu - Go And Do It ox

5 Osallistun! lähetetty Ma Kesä 14, 2010 5:35 pm

3, 4 ja 4
Elde T. - Bekk´s Slummer

Näytä käyttäjän tiedot

6 Vs: Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010 lähetetty Ma Kesä 14, 2010 6:23 pm

Dimma


Vierailija
Luokka 4
Dimma - Tour D'Malloy
Dimma - Nice Session II

7 Estekilpailut lähetetty Ma Kesä 14, 2010 9:49 pm

Vernolia


Vierailija
2. 40cm
Vernolia - Jette's Tixonio
Vernolia - Outted v. Arwyn

3. 60cm
Vernolia - Fia Elysia B
Vernolia - Mia Aureo

6. 110cm
Vernolia - Jamiel BE
Vernolia - Corcovado Mi

8 Vs: Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010 lähetetty La Kesä 19, 2010 12:18 am

Ella


Vierailija
Luokka 3
Ella - Milkan Tikka

9 Vs: Esteratsastuskilpailut tiistaina 22.6.2010 lähetetty La Kesä 19, 2010 3:21 am

Siiri


Vierailija
Luokka 3
Siiri - Cream Coffee

Sponsored content


Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun  Viesti [Sivu 1 / 1]

Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa